FESTOOL KC 13-1/2-K-FFP snelspanboorkop FastFix (1,5-13 mm) - 769067
 72,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 3 producten op voorraad.
blister
  • Bezorging door DHL
Onmisbare boorkop voor professionals
  • Veelzijdig: Dankzij het klembereik van 1,5 tot 13 mm kun je verschillende gereedschappen veilig en snel klemmen. Geschikt voor alle Festool draadloze boormachines, slagboormachines en boren (behalve DR 20 / DRP 20) met een CENTROTEC-interface.
Productomschrijving
Snel en veilig ingespannen.
De klopboorvaste snelspanboorkop kan met alle boor- en klopboorschroevendraaiers en boor- en klopboorschroefmachines met FastFix-interface gebruikt worden. De boorkop kan zonder gereedschap op de machine worden geplaatst en met de hand gespannen of ontgrendeld worden. Door het spanbereik van 1,5 - 13 mm kunnen veelzijdige gereedschappen veilig en snel worden ingespannen.
  • Eenvoudige montage via FastFix-interface
  • Snelspanmechanisme voor eenvoudig inspannen en ontgrendelen met de hand
  • Spanfasen van hardmetaal voor de optimale houdkracht en geringe slijtage
  • Mijn vrij draaiende beschermring voor het vermijden van schade aan het werkstuk
Geschikt voor
  • Montagewerkzaamheden
  • Boor- en schroefwerkzaamheden
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Max. spancapaciteit: 13 mm
  • Min. spancapaciteit: 1,5 mm
  • Type boorhouder: Snelspanner
  • Aansluiting boorhouder: 1/2"-20 UNF
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549204399
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 769067
Max. spancapaciteit
13 mm
Min. spancapaciteit
1,5 mm
Type boorhouder
Snelspanner
Aansluiting boorhouder
1/2"-20 UNF
Opname
FastFix
Spantang diam.
1.50 - 13.00 mm